English
Bayi Girişi
Tarihçe

ONUR EGS ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ TİC.LTD ŞTİ.’nin temelleri 2006 yılında ANKARA’da Hüseyin TANER tarafından atılmıştır.

Hüseyin TANER, T.S.K. lerinde Mu.Kd.Alb. olarak hizmetini tamamlayıp kadrosuzluktan emekli olduktan sonra, Silahlı Kuvvetlerdeki sınıf branşı ile ilgili olarak elektronik güvenlik sistemleri konusunda hizmet vermek üzere, 2006 yılında oğlu Ahmet Erkan TANER ve kızı Fatma Ebru ATLAS ile kendi firmasını kurmuştur.

Elektronik Güvenlik Sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firma,
ONUREGS ELEKTRONİK GÜVENLİK, İNŞ. , GIDA, TURİZM, TEKS., İTH., İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. adını alarak 2006 yılından itibaren tamamen güvenlik sektörüne giriş yapmıştır. Başlangıçta, OSTIM’de az sayıda personel ile proje uygulamaları yapmış, 2007 yılından itibaren kadrosunu arttırarak Yetkili Bayii olarak Ankara ve Türkiye geneline hizmet ve destek vermeye başlamıştır. 2008 yılında Çankaya’da Elektronik Güvenlik Sistemleri  konusundaki hizmetlerde faaliyet alanını genişleterek etkili ve saygın bir firma olarak hizmetlerini sürdürmüştür. 2011 yılında Antalya’da AKDENİZ BÖLGE MD. Lüğünü de kurarak hizmet ağını genişletmiştir. 2014 yılında ATB İş Merkezine taşınmış kararlı, düzgün bir çizgi ve sürekli yükselen bir grafikle büyüyerek, bazı elektronik güvenlik malzemelerinin doğrudan ithalatına başlamıştır.   


 

Bu sitede Mplus E-ticaret yazılımları kullanılmaktadır.