English
Bayi Girişi
Misyon & Vizyon

                                                                                                                               VİZYONUMUZ

Elektroniğin, toplum ve birey yaşamının hemen her alanında oynadığı rol ve vazgeçilmezliği; elektronik güvenlik sistemlerinin de, tartışmasız bir ihtiyaç olarak yaşamda yer almasını sağlamıştır.

ONUREGS, her kurumsal yapı gibi, uzmanlık alanında hedeflerini planlamakta; güçlü, sağlam adımlarla ilerleyerek, sektörünün örnek alınacak öncü kuruluşlarından birisi olmak bilinciyle çalışmaktadır.

Güvenliğin, birey ve toplum yaşamındaki en önemli yaşamsal ihtiyaçlardan birisi olduğu gerçeğinden hareketle;

ONUEGS, elektronik güvenlik sektörünün, bu yaşamsal ihtiyaca katkısını en üst düzeyde temsil etmek; örnek ve öncü rolünün gerektirdiği yatırımları ve açılımları zamanında yapmak; amatör ruhu kaybetmeden, profesyonel anlayışla çalışmalarında kaliteyi esas alarak hizmet vermek; insanı ve ülkesinin huzuruna sağladığı katkının ticari getirisini, yine kendisini var eden insanına ve ülkesine, güçlü ve e köklü bir hizmet olarak sunmak amacındadır.


                                                                  

MİSYONUMUZ

Geleceğe hazır olma, başarılarını sürekli kılma, paydaşlarına artan katma değer yaratma, daha verimli ve etkin iş yapma, doğru karar vermeyi hedefleyen kamu ve özel sektör müşterilerine yönetim sistemlerini geliştirmek üzere küresel ölçekte geçerli, akılcı ve güvenilir çözümler sunan bir firma olmaktır.

Ekonomik başarının ancak sosyal sorumluluk ve topluma katkı ile anlam kazanacağına olan inancımız ile sektörümüzdeki öncü kuruluşlardan olmak. Pazarlarda araştırmaya ve geliştirmeye vereceğimiz önemle doğru orantılı olarak beklentilerin de ötesinde ürün ve süreç performansımız ile memnun müşteri ağımızı hedef pazarlarda sürekli geliştirerek kontrol altında bir gelişme eğrisi elde etmek. Hayata kolaylık getiren estetik ürünlerin üretimini gerçekleştirmek.

ONUR EGS, öncü / örnek rolünü kalıcı kılmak için; yukarıda özetlenen temel ilkelerini misyonu olarak kabul eder ve özenle uygular..

 

Bu sitede Mplus E-ticaret yazılımları kullanılmaktadır.