English
Bayi Girişi
Hakkımızda2006 Yılında bir Ostim’de bir ofiste sektöre adım atan ONUREGS ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ TİC.LTD.ŞTİ.; bugün 5 katlı Merkez Ofisi ve Antalya Bölge Müdürlüğü ile Toptan Satış,  Proje, Hizmet ve Destek Merkezi ile hizmet vermektedir.

 

ONUR EGS ELEKTRONİK GÜVENLİK, İNŞ. , GIDA, TURİZM, TEKSTİL , İTHALAT, İHRACAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak yapmış olduğumuz bütün projelerimizde kullanmış olduğumuz ürünler özel olarak piyasadaki emsalleri ile kıyaslanarak en iyi performans ve en iyi fiyat avantajları göz önünde bulundurularak seçilmekte ve eğer kendi üretim ya da ithalatımız olmayan bir ürün ise birebir üretici ya da direk Türkiye distribütörlerinden temin edilmektedir. Firmamız projelerinde tamamı ile kendi bünyesindeki profesyonel eleman kadrosunu kullanmakta, proje bitiminde ve sonraki zamanlarda en iyi destek ve hizmeti sizlere sunarak müşteri ilişkilerini daima sıcak tutmayı hedeflemektedir.

Portföyünde kayıtlı yaklaşık 2000 proje ve uygulamaya ulaşabilen ONUREGS ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ TİC.LTD.ŞTİ.; halen, 275 farklı proje /uygulama firmasına tedarikçi olarak fatura kesmekte ve destek vermektedir.

 

Bu sitede Mplus E-ticaret yazılımları kullanılmaktadır.